Zaznacz stronę

O nas

Zabierzemy Ciebie w podróż do świata alkoholi i koktajli bezalkoholowych. Poznasz tajniki miksologii i garnirowania napojów. Będziesz mógł degustować i podziwiać najrozmaitsze trunki jakie zrobił człowiek i dała nam matka natura. Kultura barmańska na czele barmanów, baristów, sommelierów i hydrosommelierów postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce oferując Państwu profesjonalne usługi barmańskie wraz z wyposażoną w profesjonalny sprzęt i funkcjonalny estetyczny mobilny drink bar.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze barmańskiej oraz kelnerskiej zdobyte w najlepszych hotelach, restauracjach i klubach. Każdy event traktujemy indywidualnie. Służymy Państwu fachową radą oraz bierzemy czynny udział w etapie organizacji tych jakże ważnych chwil. To co przede wszystkim wyróżnia nas spośród konkurencji to indywidualne, elastyczne i kreatywne podejście do każdego Klienta.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Praca barmana jest dla nas wielką pasją dlatego wykonujemy ją z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem. Nasza kreatywność, energia i otwartość na potrzeby klienta, poparte wieloletnim doświadczeniem, dają gwarancję dobrej zabawy i zadowolenie każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.